Nepriatelia

Na toto nezabudnúť. každý správny slovenský politik má dva druhy nepriateľov, s ktorými musí bojovať. Jeden je nepriateľ, ktorý škodí politikovi, druhý je nepriateľ, ktorý škodí celému Slovensku, ale politik s ním bojuje rovnako usilovne ako bojoval Odin s ľadovými obrami. Dajme si nejaké príklady z praxe.

 

Tak napríklad v prípade Matoviča je protislovenský nepriateľ mafia a protimatovičovský nepriateľ je prezidentka, Baťová a samozrejme Sulík. V prípade Fica sú protislovenským nepriateľom nezávislé orgány činné v trestnom konaní, médiá a prezidentka. Ale to neznie tak úderne, preto používa výrazy ako čurilovská mafia a špinavé protislovenské prostitútky plaziace sa ako hady v tráve a americká… agentka. 

 

Našťastie pre vás, nájsť protislovenského nepriateľa nebolo nikdy ľahšie.. Každý správny milionár má dva sny - byť miliardár a začať škodiť Slovensku. A tak v okamihu, keď na výpise z účtu multimilionár vidí, že tam má 999.999.999,99 €, hneď beží kupovať atlas, aby zistil, kde vlastne leží to Slovensko a mohol nám začať robiť zle. Ale nie, robím si srandu. Na čo by bol niekomu atlas dnes v ére google maps? 

 

Ale to škodenie je bohužiaľ pravda. Neviem, čo majú títo milionári proti nám Slovákom, že nás takto ničia. Soroš podporuje protištátne prevraty, Gates dal mikročipy do vakcíny… Ešte aj keď sem z planéty Nibiru priletia mimozemšťania, bude to len preto, aby na Slovensku vypustili nejakého cudzopasníka, ktorý zničí úrodu repky. 

 

Ale môže sa stať, že nepriateľa sa stane priateľ. Alebo sa ním môžeme inšpirovať. Veď taký Král Viktor I. staviteľ štadionov a nepreniknuteľných plotov na hranici schengenu bol dakedy nepriateľ, ktorý nám požičal územie svojich predkov. Ale teraz sa teší z víťaza Roberta. Neviem, či už je dohodnuté územné vysporiadanie, že ktorá časť sa pripojí k Madžaristanu a ČO dostaneme. Asi Žitný ostrov sa odpojí od Slovakistanu a dostaneme Zakarpatskú Ukrajinu, čo dostane Orbán od Putina a hneď to veľkodušne aj daruje.

 

Avšak zahraniční nepriatelia nie sú jediní, ktorých Slovensko má - rómski asociáli, ktorí nerobia nič, len berú dávky; poslaneckí papaláši, ktorí nič nerobia, len berú plat; imigranti, ktorí nerobia nič, len ničia náš tradičný spôsob života; homosexuáli, ktorí nerobia nič, len ničia tradičnú rodinu, Ukrajinci, ktorí sa nechcú vzdať...  Ďalšie pliagy trápiace Slovensko. a tým, že títo ľudia žijú na Slovensku majú jednu výhodu. Myslím výhodu pre vás, nie pre nich. 

 

Ak sa vás budú presstitútky pýtať, kde chcete vziať peniaze na zvýšenie dôchodkov, proste poviete, že škrtnete platy poslaneckým nemakačenkom. Veľkou výhodou je, že pre väčšinu Slovákov je matematika buržoázna paveda, a tak si nevedia spočítať, že škrty, ktoré naplánujete, pokryjú asi tak 1 % výdavkov, ktoré sľubujete. A ak sa náhodou do parlamentu dostanete, tak tie platy proste neškrtnete. Voličom na Slovensku stačí, keď im niečo sľúbite, netreba to aj splniť. 

 

A kde si nechal medveďa? Úhlavný nepriateľ Slovenska, ktorý poľuje na Slovákov. Je to americký špión, ktorý sa vkráda do slovenských dedín. Ľudia nie sú nikde v bezpečí, ale keď nás zvolíte, my ich vystrieľame a nebude to ani jeden. 

A aby sme nezabudli, treba vymyslieť dačo nové, čo ešte nikto nemal. Lekárov, vedcov, učiteľov. Všetkých, čo majú vysokú školu, že svoje znalosti použili v prospech ameriky, sú americkí agenti a chcú vyhubyť tento holubičí národ. Keď toto vy podarilo v Ázii, tak prečo by sa to nepodarilo u nás. Veď nemáme ani oveľa blbších voličov, ktorí pochopia, že ako demokraticky skoncovať s demokraciou.

A keďže medveďa už dakto zneužil, tak my budeme mať za nepriateľa srnky. Tie agresívne, čo sa na vás uprostred cesty pozerajú tímy vypúlenými očami a prinášajú skazu tejto mladej republike.