Tak si krúzujem na svojom biku, len piJanko. Je taký trafik, že spídovať je nemožné a džob v ofise počká.
Chcel som si zobrať vekejšon, ale môj manažér to neaprúvol, lebo dnes bude spešl ívent a chcú, aby som suportoval svoj department. Okrem toho, vekejšon vraj mám forekastovať na celý rok dopredu. Ejčár o tom forvardlo ňúzleter a za neaknolidžment rúls môžem dostať varningleter.
Loknem bajk a vchádzam do budovy. Vtom ma sekuriťák sediaci za frontdeskom upozorňuje, že nemám nahodený bedž. A čo som ja, nejaký vizitor?
Prichádzam na svoj flek a celý flór sa tvári strašne bizi, žiadny gríting.
- Háááj. - pozdravím aspoň ja, ako slušný človek...

Stárbax kofi a bejgl musia byť, to ma kikne do dejly fló.
Zasadám za komp a čekujem imejly. Z razu mi outluk popupne na skrín rimajnder na míting. Nechápem, čo je na tom spešl ívent, mne to pripadá ako biznisezjúžual.
Celé to setupovala nejaká frigidná píár manažérka mýliac si dejting s mítingom.
Vybavujú sa mi hmlisté spomienky, že predsalen niečo spomínala. Len ja som sa vtedy viac sústredil na jej výstrih ako na jej slová.
Netuším, aký task mám naskedžulovaný, ale v tejto imerdžensi siťuejšon musím byť redy pre každú opšon. Najradšej by som to asájnol marketingu, ale oni nie sú skyld a bol by to fejl. Vraj to bude víájpí klient, nechceme žiadne fópá.
Narýchlo davnlódujem nejaké šoty a dravingy, pazlujem ich do prezentácie. Pejstujem na úesbékľúč, printujem slájdy aby som mal handout a som redy fejsovať vór.
S fejkovaným smájlingom sa teda presúvam do mítingovky.
Developérska kompany by rada spolupracovala s našou pri implementácii projektu väznicových strešných sytémov z tíkového dreva aplikovaných na stavbách v retro štýle.

Že aká konfjužon! Oni asi netrekujú, čo spíkujú.
Radšej by som naďalej sledoval ríltájm múvi ako tá babenka vrtí zadkom pred vájtbórdom, ale asi spotlajtu sa nevyhnem.
Tíkové drevo näny dobrá selekšon na strešný systém.
Väznicový systém je in, ale hambálkový alebo polvalbový systém majú bližšie ku klasike.
Mozart a Wagner dokonca ešte bližšie.

Nahodili taký pokerfejs, až som nechápal, kto z koho robí srandu.
Nakoniec sme sa dohodli, že vytvoríme nejaký shérpojnt axe-sibl pre všetkých, kam oni môžu aplódnuť naskenované výkresy od dizajnérov a my to narysujeme tak, aby sa to dalo postaviť.
Len aby to nejaký esej random nedilítol, keď bude robiť ospečing!

Bolo načase dropnúť celý míting a presunúť sa do kantíny, lebo hlad mi už dávno rerútoval myšlienky na ól-jú-ken-ít afterpárty.
Tešil som sa na stejk a čízkejk, ale ušla sa mi len držková polievka.
Pred rájdom domov ešte pozriem na dejlymajl, nech som v obraze. Čo ak náhodou resívnem niečo čelendžing. Medzi toľkými frendly júzermi, kto to bude dnes?