Podporte dailymale.sk!

Chcete nás oceniť lepšie, než len vrúcnymi slovami v diskusii, alebo zbožným adorovaním jednotlivých autorov? Teraz máte konečne možnosť urobiť to aj hmotne, t.j. peniazmi. Sú dva spôsoby:


Paypal / platba kartou


Vidíte to tlačítko s nápisom „donate“? Na to kliknete, prihlásite sa cez paypal nastavíte sumu a pošlete. Jednoduché. Za každú donation si však paypal kradne pár centov ako poplatok, preto nemá zmysel posielať menej ako 1 € (ibaže by ste chceli podporiť židobankstrov z paypalu).
Priamo na účet


Nemáte paypal? Nevadí, lóve môžete posielať aj priamo na účet č. 2001546880/8330, pre tých čo radi ťukajú do klávesnice, tak IBAN SK1183300000002001546880 BIC/SWIFT: FIOZSKBAXX


Snažíme sa byť čo najtransparentnejší, preto aby ste si nemysleli, že všetky peniaze, ktoré pošlete idú na chlast a kurvy, môžete jednoducho podporiť aj svojho obľúbeného autora. Pri paypal vyberte účel platby z boxu nad donate tlačítkom, pri platbe priamo na účet zadajte variabilný symbol autora.
Ak obľúbeného autora nemáte, alebo nám chcete dopriať lepší hosting, prípadne rýchlejší server, túto možnosť preskočte.Všetko jasné? Tak hurá do internetbankingu!