Asi každý už stretol človeka, čo mal na ruke štýlový silikonový náramok, ktorý mu dodá energiu prostredníctvom biomagnetického hologramu. Keďže ľudia uveria každej volovine (veď preto sa tu môžu striedať tí istí politici), tak do biznisu sa prihlásila konkurencia, ktorá predáva štýlové silikónové odžuby za zlomok ceny. Lenže každý odžub sa dá patentovať, aby sa predišlo tomu, že náš odžub okopírujú a tým odžubú nás, namiesto toho, že my budeme odžubávať našich ctených zákazníkov.


Takto dajako zamotane to vyzerá aj s náramkami, ktoré si objednal náš najväčší mobilno pevný operátor, ktorý mal pred rokom incestnú svadbu so svojou dcérou (veď čo čakáte od firmy, ktorá má firemnú farbu ružovú, aj keď tvrdí, že je to bledofialová – farba magenta v slovenčine neexistuje). Takže tento operátor chcel opäť ušetriť na zákazníkoch a nakúpil podľa všetkého falzifikáty čo teraz prešetrujú colníci.

 

Aby sme to zhrnuli: Podľa zdrojov na wiki originálne náramky nemajú žiaden výkon a v Austrálii čelia žalobe. Všade sú blbci, len v Austrálii, keď sa to dokáže, tak su ľudia nahnevaní a podvodníkov idú kastrovať. U nás sú podvodníci chránení zákonom. Neviem, načo je potrebné také úsilie, keď ani originál ani falzifikát nemajú žiaden účinok, tak v podstate ľudia dostanú to isté, len sa nenabalí originálny patentovaný odžubávač, ale aj neoriginálna nepatentovaná konkurencia.

Zdroj