Jasne, farmar hlada zenu je naozaj prvoplánová téma. Je zbytočné písať o tom, ako to koho rozčuluje, ako to znižuje úroveň televíznych programov, ako  s nechuťou a zároveň zvráteným záujmom sledujeme osudy týchto úbohých ľudí. Chcem však dať do pozornosti jeden veľký novinársky omyl. Redaktor z času píše v  článku, ako je náš marián v polutovaniahodnom stave. Že pribral, zarástol, posmutnel, zrak sa mu pokazil. Nešťastník jeden.

 

No, neviem ako vy , ale keď si porovnám jeho šťastné obdobie s pani manželkou, z jeho nešťastným obdobím pri traktore, musím povedať, že nešťastný vyzerá oveľa lepšie.

Asi si aj prečítal čo to o trendoch, bo veru spĺňa všetky hipsterké kritériá. Skvele ich Jano Gordulič zhrnul vo svojom príspevku „zasratí hipsterkovia“. Obrovské okuliare s tmavým rámom ako rytmus v porote, tričko s verejnosti nič nehovoriacim nápisom, zas ako rytmus v porote a šiltovka tiež ako rytmus v porote. A otrávený výraz tváre. No nebudem sa opakovať ako kto.

 

Výsledok  – Marián je šťastný a ide hore!!!!!

 

Marián držíme ti palce, nech je dobrá úroda a nech aj potom dačo v doline na jarmoku zbalíš! Len nie zase zlatokopku! A  s týmto tvojím novým  imageom by som na to veru vsadil aj ten traktor.

 

Btw: zdá sa to len mne? Nevyzerá ako Michael Moore?

 

Obrázok: evilbeetgossip.com